81 822 89 99 81 865 12 27 kontakt@san-med.eu

Na skróty

RÓŻOWY PAŹDZIERNIK

Różowy październik to inicjatywa mająca na celu podniesienie świadomości na temat raka piersi, który jest miesiącem walki z tą chorobą. Symboliczny kolor różowy jest wykorzystywany w różnych aspektach kampanii – od różowych wstążek, przez iluminacje budynków w różowym świetle, po specjalne wydarzenia charytatywne.


Różowy kolor symbolizuje solidarność, wsparcie oraz nadzieję dla wszystkich dotkniętych rakiem piersi, w tym pacjentek, które walczą z tą chorobą, ich rodziny i przyjaciół. Walka z rakiem piersi jest niezwykle istotna, ponieważ jest to jedna z najczęściej diagnozowanych i najgroźniejszych form nowotworów u kobiet na całym świecie. Jednak wcześnie wykryty rak piersi ma dużo lepsze rokowania.


Badania mammograficzne pozwalają na wykrycie zmian nowotworowych we wczesnym stadium, co z kolei zwiększa szanse na skuteczne leczenie i przeżycie. Dlatego w październiku warto przypominać sobie o konieczności profilaktyki i badań mammograficznych. Nawołujmy do regularnych kontroli, edukujmy się i innych na ten temat, a także wspierajmy różne organizacje zajmujące się walką z rakiem piersi.

Poradnie

Zobacz wszystkie
Diabetologia Dietetyka Rehabilitacja Ortopedia Endokrynologia Urologia Ginekologia POZ – Dorośli Ortopedia dziecięca Chirurgia dziecięca Kardiologia Reumatologia Neurochirurgia Alergologia Chirurgia ogólna Okulistyka Dermatologia Pracownia USG Psychiatria Chirurgia naczyniowa Logopedia POZ – dzieci Laryngologia Gastroenterologia i pracownia endoskopowa Neurologia Punkt pobrań Pracownia RTG Medycyna pracy

Aktualności

zobacz wszystkie
6 grudnia 2023

DR. BEATA ROZWAŁKA ZAJĘŁA I MIEJSCE W PLEBISCYCIE MEDYCZNYM HIPOKRATES 2023!

Z ogromną radością składamy serdeczne gratulacje dla Pani Doktor Beaty Rozwałki z okazji zajęcia pierwszego…

29 listopada 2023

NIEINWAZYJNY TEST PRENATALNY – NIFTY BY GENEPLANET

Czas ciąży jest jednym z najbardziej ekscytujących okresów w życiu kobiety. Jest pełen pięknych chwil,…

22 listopada 2023

PRENATALNY TEST PRZESIEWOWY DNA – PANORAMA AL

Panorama jest prenatalnym testem przesiewowym DNA. Dostarcza wiedzy na temat prawdopodobieństwa określonych wad genetycznych u…

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zadzwoń lub dokonaj rezerwacji on-line. Tak jak Ci wygodniej!

*